ARCTIC S12038-8K -120mm Case Fan (3 Pack) - dual ball bearing - max 8000 RPM - PWM regulated ACFAN00302A ARCTIC S12038-8K Ventilátor serveru 120 mm 8k ot./min (balení 3ks) Nový standard energetické…
ARCTIC S12038-8K Ventilátor serveru 120 mm 8k ot./min (balení 3ks) Nový standard energetické účinnosti Při stejném výkonu spotřebuje server S12038 o 22 % méně než další nejlepší konkurent, což zlepšuje energetickou účinnost vašeho serveru. Široký rozsah otáček (800 až 8000 ot./min) S12038-8K se vyznačuje širokým rozsahem rychlostí od 800 do 8000 ot./min., které lze ovládat buď pomocí PWM nebo regulace napětí. Snížení spotřeby energie je výsledkem měsíců optimalizace motoru inženýry ARCTIC s cílem zvýšit efektivitu IT zařízení.
Technické specifikace a manuál Rozměry 120 (D) x 120 (Š) x 38 (V) mm Hmotnost 328 g Hořlavost UL 94 V-0 Provozní okolní teplota -10 °C~70 °C Specifikace ventilátoru Rychlost 800–8000 ot./min., řízeno PWM Statický tlak 37 mmH20? Proudění vzduchu 220 cfm | 370 m3/h Ložisko Dvojité kuličkové ložisko s mosazným pouzdrem Délka kabelu 300 mm, černá Konektor 2510 4kolíkový konektor ventilátoru Aktuální | Napětí 2,2 A | 12,0 V DC Spouštěcí napětí 6,5 V DC Aktuální (maximální) 3,2 A Funkce ochrany motoru Ochrana proti přepólování, přepěťová ochrana, nadproudová ochrana