ARCTIC S12038-4K -120mm Case Fan (3-Pack) - dual ball bearing - max 4000 RPM - PWM regulated ACFAN00303A ARCTIC S12038-4K 120 mm 4k rpm Server Fan (balení 3ks) Nový standard energetické účinnosti Při…
ARCTIC S12038-4K 120 mm 4k rpm Server Fan (balení 3ks) Nový standard energetické účinnosti Při stejném výkonu spotřebuje server S12038 o 12 % méně než další nejlepší konkurent, což zlepšuje energetickou účinnost vašeho serveru. Wide Range of Speeds (600 to 4000 rpm) S12038-4K se vyznačuje širokým rozsahem rychlostí od 600 do 4000 ot./min., které lze ovládat buď pomocí PWM nebo regulace napětí. Snížení spotřeby energie je výsledkem měsíců optimalizace motoru inženýry ARCTIC s cílem zvýšit efektivitu IT zařízení.
Technické specifikace Rozměry 120 (L) x 120 (W) x 38 (H) mm Hmotnost 320 g Hořlavost UL 94 V-0 Provozní okolní teplota -10 °C~70 °C Specifikace větráčku: Rychlost 600–4000 ot./min., řízeno PWM Statický tlak 11,45 mmH20? Proudění vzduchu 106 cfm | 180 m3/h Ložisko Dvojité kuličkové ložisko s mosazným pouzdrem Délka kabelu 300 mm, černá Konektor 2510 4kolíkový konektor ventilátoru Aktuální | Napětí 0,33 A | 12,0 V DC Spouštěcí napětí 3.1 V DC Aktuální (maximální) 0,60 A Funkce ochrany motoru Ochrana proti obrácené polaritě